Mobil Uygulama Geliştiricileri Yarışıyor

Geçen yıl ödülleri dolayısı ile yarışmayı ilgiyle takip etmiştim. Bu yıl yine “indir.com Mobil Uygulama Yarışması” düzenliyor. Sponsorlukları ve dolayısıyla ödülleri artırmışlar. Uygulama geliştiricilerinin hem uygulamalarını tanıtmak için fırsat bulabileceği, hem de harika ödüller alabileceği bir yarışma olmuş.

Yarışmaya katılacak olan uygulamaların 1 Ocak 2015 tarihinden sonra yayınlanmış olması gerekiyor. Yarışmaya son katılım tarihi 20 Nisan 2015. 23 Nisan’da halk oylaması başlayacak ve 7 Mayıs tarihinde oylama sonuçları ile birlikte ilk 10 açıklanacak. Sonuçlar 20 kişilik hepsi birbirinden değerli jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek ve kazananlar 23 Mayıs tarihinde “Mobil Etkinlik” de açıklanacaktır.

Katılımcılar yarışmaya katılabilmek için uygulamalarını Google Play Store ve Apple AppStore‘a yükleyip, yarışmaya katılım formunu doldurarak başvuru yapabiliyorlar.

İşte Kazananları bekleyen Muhteşem Ödüller

Yarışma birincisine; 1 haftalık Silikon Vadisi tatili, ReklamStore’dan 5000TL’lik reklam, Camekan’dan 5000TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 5000TL değerinde SEO hizmeti, indir.com‘dan 5000TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Yarışma ikincisine; Antalya’da 1 haftalık tatil, ReklamStore’dan 2.500TL’lik reklam, Camekan’dan 2.500TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 2.500TL değerinde SEO hizmeti, indir.com‘dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Yarışma üçüncüsüne; Antalya’da 3 günlük tatil, ReklamStore’dan 1000TL’lik reklam, Camekan’dan 1000TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 1000TL değerinde SEO hizmeti, indir.com‘dan 1000TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Ayrıca tüm finalistleri UserSpots’dan 2 günlük UI/UX Eğitimi ödülü bekliyor. Eğer siz de geliştirdiğiniz uygulamaya güveniyor ve Silikon Vadisi’nde 1 haftalık tatil kazanmak istiyorsanız bu yarışmaya mutlaka katılmalısınız.

Tüm geliştirici arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. İyi olan kazansın! :)